      Référence Ondyna Cristina : UD152S51
      Emplacement magasin : A3-D-080
      ONDYNA wastafelafvoer met ruimtebesparende sifon en UP & DOWN aansluiting referentie UD152S51
      Quantity :
      • Veilige betaling, 4x gratisVeilige betaling, 4x gratis
      • 24-uurs levering, thuis of op afstand24-uurs levering, thuis of op afstand
      • 14 dagen geld-terug garantie14 dagen geld-terug garantie
      Kit bevat :
      - uP & DOWN afvoer zonder overloop 63,5 mm diameter, max. hoogte 72 mm, abs verchroomd
      - ruimtebesparende montage: hoogte 51 mm, diepte 95 mm tot 350 mm, hoogte bij sifonas van 164 mm tot 333 mm.
      - 32 mm diameter afvoer sifon