      Référence Vachette : D13R-A40/B/SC
      Emplacement magasin : A3-D-060
      Vachette badkamer deurslot. Wit insteekslot, kast 135 mm, grendel 40 mm, referentie D13R-A40/B/SC.
      Quantity :
      • Veilige betaling, 4x gratisVeilige betaling, 4x gratis
      • 24-uurs levering, thuis of op afstand24-uurs levering, thuis of op afstand
      • 14 dagen geld-terug garantie14 dagen geld-terug garantie
      Inbouwslot, rietuitloop, slotkast 135 mm, omkeerbare grendel 40 mm, wit Vachette Yale serie
      ref: D13R-A40/B/SC
      Voor binnencommunicatiedeuren.
      Geschikt voor alle soorten materialen: hout, metaal, aluminium
      Omkeerbaar door de grendel 1/2 slag te draaien
      Verkocht met sluitplaat
      Kast:
      - Hoogte 135 mm
      - Wit gelakt staal
      - Volger: 7 mm vierkant
      - Gaten voor rozetschroeven
      - Pen op 40 mm
      - Hartafstand 70 mm
      Frontplaat:
      - Afmetingen: 230 x 20 x 2 mm
      - Staal
      - Wit gelakt
      - Ronde punten
      Vachette
      8 Items
      Datasheet
      Hoofdkleur :
      Wit
      Gewicht (kg) :
      0.7
      Verpakking:
      1
      Belangrijkste materialen :
      Aluminium
      Garantie:
      2 jaar
      Oorsprong :
      gemaakt in europa
      Specifieke referenties
      EAN-13
      Location
      A3-D-060
      Reference to display
      VACSED13RA40BSC
      Supplier reference
      D13R-A40/B/SC
      chat Product questions & answers
      Ask your question
      No customer reviews for the moment.
      Write your review
      Wit insteekslot, slotkast 135 mm, grendel 40 mm
      6 andere producten in dezelfde categorie:
      Serrure à encastrer, coffre 135 mm, axe 40mm réversible blanche.