      Référence Vachette : Y15R-A40/B/SC
      Emplacement magasin : A3-D-060
      Slot voor slaapkamerdeur. Insteekslot, slotkast 135 mm, stift 40 mm, wit 1/2 slag, referentie Y15R-A40/B/SC.
      Quantity :
      • Veilige betaling, 4x gratisVeilige betaling, 4x gratis
      • 24-uurs levering, thuis of op afstand24-uurs levering, thuis of op afstand
      • 14 dagen geld-terug garantie14 dagen geld-terug garantie
      Insteekslot, slotkast 135 mm, stift 40 mm, 1/2 draai, wit Vachette Yale serie
      ref: Y15R-A40/B/SC
      Standaard veiligheid.
      Past op alle soorten materialen, hout, metaal, aluminium
      Omkeerbaar door de wit verzinkte nachtschoot 1/2 slag te draaien
      1 sleutel inbegrepen.
      1 draai vergrendeling.
      Kast:
      - Hoogte 135 mm
      - Wit gelakt staal
      - Opvolger: 7 mm vierkant
      - Gaten voor rozetschroeven
      - Pen op 40 mm
      - Centreerafstand 70 mm
      Frontplaat:
      - Afmetingen: 230 x 40 x 2 mm
      - Staal
      - Witgelakt
      - Ronde punten
      Vachette
      2 Items
      Datasheet
      Gewicht (kg) :
      0.7
      Verpakking:
      1
      Belangrijkste materialen :
      Staal
      Garantie:
      2 jaar
      Oorsprong :
      gemaakt in europa
      Specifieke referenties
      EAN-13
      Location
      A3-D-060
      Reference to display
      VACSEY15RA40BSC
      Supplier reference
      Y15R-A40/B/SC
      chat Product questions & answers
      Ask your question
      No customer reviews for the moment.
      Write your review
      Insteekslot, slotkast 135 mm, stift 40 mm, 1/2 draai, wit
      6 andere producten in dezelfde categorie:
      Serrure à pêne dormant à encastrer, coffre 135 mm, axe 40mm, 1/2 tour blanche