      Référence Norham : AC115-125
      Emplacement magasin : B7-D-010
      Kies nu de Norham fitting referentie AC115-125.
      Quantity :
      • Veilige betaling, 4x gratisVeilige betaling, 4x gratis
      • 24-uurs levering, thuis of op afstand24-uurs levering, thuis of op afstand
      • 14 dagen geld-terug garantie14 dagen geld-terug garantie
      Rechte FLEXSEAL PLUS AC 0,6 bar, 100 115/110 125 mm NORHAM referentie AC115-125
      - Type product: multimateriaal reparatiefitting.
      - Omschrijving :
      Rechte FLEXSEAL PLUS AC 0,6 Bar, 100 115/110 125 mm NORHAM-fitting.
      netwerken, zonder risico op afschuiving van de grond, binnen en buiten gebouwen.
      Drukbestendigheid: tot 0,6 bar.
      Testdruk: 0,6 bar.
      Temperatuurbestendigheid: -40°C tot +140°C.
      Hoekverdraaiing: van 3,0° tot 7,5° afhankelijk van DN.
      Brandbestendigheid: klasse E (NF-EN 13501-1).
      Mof: in EPDM 60 DIDC klasse WC conform de norm NF-EN 681-1.
      MEDIUM-TORQUE: optimaal klemsysteem voor gegarandeerde drukbestendigheid.
      Breedte: 120 mm.
      Gebruiksbereik, minimale diameter: 100 - 115.
      Gebruiksbereik, maximale diameter: 110 - 125.
      - Leverancier : NORHAM.
      - Referentie : AC115-125.
      Norham
      6 Items
      Datasheet
      Lengte (cm):
      12
      Breedte (cm):
      12
      Hoofdkleur :
      Zwart
      Gewicht (kg) :
      0.505
      Verpakking:
      1
      Garantie:
      2 jaar
      Oorsprong :
      gemaakt in europa
      Specifieke referenties
      EAN-13
      Location
      B7-D-010
      Reference to display
      NORRAAC115125
      Supplier reference
      AC115-125
      chat Product questions & answers
      Ask your question
      No customer reviews for the moment.
      Write your review
      Rechte koppeling FLEXSEAL PLUS AC 0,6 bar, 100 115/110 125 mm
      6 andere producten in dezelfde categorie:
      Klanten die dit product aangeschaft hebben kochten ook...
      Raccord droit FLEXSEAL PLUS AC 0,6 Bar, 100 115/110 125 mm