      Référence Global : OSCAR1800
      Emplacement magasin :
      Oscar de chez GLOBAL Fonte aluminium Global. Chauffage central aluminium 1 élément blanc, hauteur 1846 mm, OCAR1800 référence OSCAR1800.
      Quantity :
      • Veilige betaling, 4x gratisVeilige betaling, 4x gratis
      • 24-uurs levering, thuis of op afstand24-uurs levering, thuis of op afstand
      • 14 dagen geld-terug garantie14 dagen geld-terug garantie
      Utiles avec ce produit :
      Aluminium centrale verwarming 300W OSCAR 1800, 1 element hoogte 946 mm, wit GLOBAL referentie OS09001002
      Stel je radiator samen!
      Ontdek de OSCAR1800 300W Aluminium Centrale Verwarmer, een radiator van topkwaliteit die ontworpen is om optimaal comfort en maximaal vermogen te bieden. Met zijn afmetingen en elegante design past deze radiator perfect in elk interieur.
      Technische specificaties :
      Afmetingen (mm): Hoogte 1846, Lengte 80, Diepte 95 Middenafstand: 1800 mm
      Diameter opening: 1" (26x34)
      Leeggewicht: 3,41 kg Waterinhoud: 0,70 liter
      Verwarmingsvermogen: 300 Watt (ΔT 50 K), 259 Kcal/h "N" helling: 1,36281 Km waarde: 1,44957
      Voordelen :
      Betrouwbaarheid en duurzaamheid: Dikke waterpijpwanden voor meer sterkte.
      10 jaar garantie: Gedekt tegen fabricagefouten, mits correct geïnstalleerd.
      Waarom kiezen voor OSCAR1800?
      Dit artikel is alleen verkrijgbaar in de winkel en kan niet worden verzonden.
      Global
      45 Items
      Datasheet
      Lengte (cm):
      8
      Breedte (cm):
      9.5
      Hoogte (cm):
      184.6
      Hoofdkleur :
      Wit
      Verpakking:
      1
      Belangrijkste materialen :
      Aluminium
      Garantie:
      2 jaar
      Oorsprong :
      gemaakt in europa
      Specifieke referenties
      EAN-13
      Location
      Reference to display
      GLORAOSCAR1800
      Supplier reference
      OSCAR1800
      chat Product questions & answers
      Ask your question
      No customer reviews for the moment.
      Write your review
      Nippelafdichting voor OSCAR GLOBAL radiator
      1 ander product in dezelfde categorie:
      Klanten die dit product aangeschaft hebben kochten ook...
      Centrale verwarming aluminium 300W OSCAR 1800, 1 element hoogte 1846 mm, wit GLOBAL OSCAR1800 - Afbeelding 1/5