      Référence Irsap : VALKIT50SQUCU01
      Emplacement magasin : B1-G-031
      Kies nu de thermostatische radiatorkraan referentie VALKIT50SQUCU01 van het merk IRSAP
      Quantity :
      • Veilige betaling, 4x gratisVeilige betaling, 4x gratis
      • 24-uurs levering, thuis of op afstand24-uurs levering, thuis of op afstand
      • 14 dagen geld-terug garantie14 dagen geld-terug garantie
      Utiles avec ce produit :
      Thermostatische handdoekverwarmer, recht, 50 mm hartafstand met IRSAP fittingen referentie VALKIT50SQUCU01
      Type product : thermostatische radiatorkraan
      Omschrijving :
      Gebruik: Compatibel met IRSAP warmwaterradiatoren.
      Vorm: Hoekig, ideaal voor schone en compacte installatie.
      Hartafstand 50 mm
      Meegeleverde fittingen:
      Koper: Ø 12 mm en Ø 14 mm.
      Meerlagig: Ø 14 mm en Ø 16 mm (2 mm dik).
      Schroefdraad:
      Mannelijke fitting 15x21 (1/2'').
      Schroefdraadventiel M30 x 1,5 mm voor montage van thermostaatkop.
      Afmetingen en compatibiliteit :
      Diameter radiator: 12,7 mm.
      Diameter verwarmingscircuit: 33 mm.
      Thermostaatkop niet inbegrepen, referentie: IRSTETESTELIQ301
      Leverancier: IRSAP
      Referentie: VALKIT50SQUCU01
      Irsap
      3 Items
      Datasheet
      Hoofdkleur :
      Wit
      Gewicht (kg) :
      0.83
      Verpakking:
      1
      Hoofdvorm :
      Vierkant
      Draadjes :
      1/2" (15x21)
      Middenafstand (mm) :
      50
      Belangrijkste materialen :
      Messing
      Garantie:
      2 jaar
      Oorsprong :
      gemaakt in europa
      Specifieke referenties
      EAN-13
      Location
      B1-G-031
      Reference to display
      IRSVALKIT50SQUCU01
      Supplier reference
      VALKIT50SQUCU01
      chat Product questions & answers
      Ask your question
      No customer reviews for the moment.
      Write your review
      Kopie van Kopie van Robinet sèche serviette thermostatique équerre droite entraxe 50 mm avec raccords
      6 andere producten in dezelfde categorie:
      Thermostatische handdoekradiator kraan rechte hoek afstand 50 mm met aansluitingen IRSAP VALKIT50SQUCU01 - Afbeelding 1/3
      Thermostatische handdoekverwarmer met 50 mm hartafstand en fittingen