      Référence Vachette : 67603-45/SC
      Emplacement magasin : A3-D-070
      Slot met dubbele Vachette cilinder. Cyclopslot, 2 dubbele 45 mm cilinders, 3 sleutels, referentie 67603-45/SC.
      Quantity :
      • Veilige betaling, 4x gratisVeilige betaling, 4x gratis
      • 24-uurs levering, thuis of op afstand24-uurs levering, thuis of op afstand
      • 14 dagen geld-terug garantie14 dagen geld-terug garantie
      Cyclop 2 cilinderslot 45 mm dubbel, 3 sleutels VACHETTE referentie 67603-45/SC
      Voor toegangsdeuren van 38 tot 42 mm dik.
      Dubbele cilinder van 23 mm diameter.
      ref : 67603-45/SC
      Vachette
      6 Items
      Datasheet
      Lengte (cm):
      4.5
      Breedte (cm):
      6
      Hoofdkleur :
      Grijs
      Gewicht (kg) :
      1
      Verpakking:
      1
      Belangrijkste materialen :
      Staal
      Afwerkingen :
      Vernis
      Garantie:
      2 jaar
      Oorsprong :
      gemaakt in europa
      Specifieke referenties
      EAN-13
      Location
      A3-D-070
      Reference to display
      DESVE740597
      Supplier reference
      67603-45/SC
      chat Product questions & answers
      Ask your question
      No customer reviews for the moment.
      Write your review
      Cyclop 2 cilinderslot 45 mm dubbel, 3 sleutels
      6 andere producten in dezelfde categorie:
      Verrou Cyclop 2 cylindres 45 mm double, 3 clés